ULTRA - MAG DENİZCİLİK 2010 yılında gemilerin olmazsa olmazlarından olan pompa bakım onarım işleri, tankerlerin sabit ve seyyar tank yıkama sistemlerinin bakım onarım işleri ile torna, tesviye ve freze işlerini profesyonel ekip ve ekipman ile denizcilik sektörüne yapılan işi raporlayarak (ölçümlerini, kullanılan malzemenin yapısını ve sertifikasını) hızlı, güvenli, işi bekleten değil, bekleyen olarak hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

Biz Kimiz?

1991 yılında Beykoz Denizcilik ve Su Ürünleri Meslek Lisesi gemi makinaları Bölümünden mezun olup denizcilik hayatına başladı. Gemilerde yağcı, makina lostromosu, 4.3.2 ve Çarkçıbaşı olarak çeşitli tonajlarda kuru yük ve Kimyasal Tankerlerde görev yaptı. 2007 yılında Mina Denizcilikte makina Enspektörü olarak 3 yıl görev yaptı. 2010 yılında ULTRA - MAG DENİZCİLİĞİN kurucularından oldu.

Turan BASUT

1985 yılında Düzce Endüstri Meslek Lisesi Torna, Tesviye bölümünden mezun olup Düzce Sanayisinde çalışmaya başladı. Daha sonra imes sanayi sitesinde Han Makina da Dik Tornacı olarak çalıştı. 1 yıl sonra usta başı olarak devam edip 5 yıl ustabaşı olarak 2006 yılına kadar görev yaptı. Daha sonra Tuzla da BMS makina da ustabaşı olarak 2006 yılına kadar alıştı. Daha sonra BMS makina ortağı oluportakları ile 2010 yılında kadar çalıştı. Ortaklarından ayrılıp ULTRA - MAG DENİZCİLİĞİN Kurucularından oldu.